Hakkımızda

Minoris Organik Kimya Limited Şirketi olarak 2012 Yılında Ar-Ge çalışmalarımıza başladık, organik ve temiz içerikli ürünlerin geliştirme hedeflerine uygun üretim ve pazarlama faaliyetlerimizi profesyonel ekiplerimiz ile kararlı bir şekilde yürütüp ilk projemiz olan ‘Minoris Baby Organik Bebek Çamaşır Deterjanı’ ürünümüzü ‘İnnopark Konya Teknoloji Geliştirme Bölgesinde’ inovatif bir ürün olarak tüm ailelerin ve çocukların kullanımına hazır hale getirip Türkiye pazarına gururla sunduk.

Günümüz itibariyle Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisinde Ar-Ge ve üretim faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Üretim ve Ar-Ge süreçlerimizin tamamında Üniversiteler, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının denetimi altında ürün geliştirme ve pazarlama çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Minoris Baby ürünleri Türkiye'nin ilk ve tek organik, antialerjik, ultimate konsantre ve temiz içerikli ürünleridir. Üretim vizyonumuz, en büyük hassasiyetimiz olan, ülkemizin geleceği bebeklerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyatlar ile ulaştırabilmektir. Bu hedef doğrultusunda organik içerikli ürün hassasiyeti olan aileler ve eğitim kurumları ile iletişim kurmaya, onları dinleyerek çalışmalarımızı tüm enerjimiz ile yürütmeye devam ediyoruz.

Minoris Baby bir fikir olarak ortaya çıkarak, kısa sürede bu ortak fikir etrafına toplanan birbirinden değerli, bağımsız 8 Bilim İnsanı ile ar-ge çalışmalarına başlamış ve günümüzde ODTÜ, İTÜ, 9 Eylül Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Konya Üniversitesi, Gıda ve Tarım Üniversitelerinde görevli 26 bilim insanı ile ortak çalışmalarına devam eden, ülkemizin en hızlı büyüyen temiz içerikli bebek ürünleri üreticisidir.

Ürünlerimizi ağırlıklı olarak kendi e-ticaret sitemiz olan Minorisbaby.com üzerinden satışa sunarak, fiyat artışına temel etken olan üreticiden bayiye, bayiden perakendeciye, perakendeciden sizlere ulaşana kadar arada oluşabilecek tüm maliyetleri ortadan kaldırmayı hedefledik, bu sayede yüksek kaliteli ürünlerimizin tüketicisine daha avantajlı fiyatlar ile ulaşmasını sağlıyoruz.

Yıl içerisinde dönemsel olarak yaptığımız özel kampanyalarda fiyat indirimi ile çok daha ekonomik ürün elde etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca kampanya dönemlerimizde düzenlediğimiz yarışmalar ile ailelere çok özel hediyeler dağıtıyoruz ve yüzlerce liralık hediye çeklerini kampanya dönemlerinde bizleri takip eden kullanıcılarımıza armağan ediyoruz. Bu sayede tüketicilerimizin fiyat artışlarından en az şekilde etkilenmesine olanak tanıyoruz.

Minoris Organik Kimya Ar-Ge laboratuvarlarımızda uzman bilim insanları eliyle geliştirmeye devam ettiğimiz, yurt içi ve yurt dışı laboratuvarlarda testlerden geçen ürünlerimiz, son olarak ülkemizin 81 şehrinde rastgele seçilen gönüllü test müşterilerimiz tarafından denenir ve tam puan alan ürünlerimiz tüm ailelerin kullanımına sunulmaktadır. Anlaşmalı üniversite laboratuvarlarımızda ürünlerimizi test etmenin yanı sıra öğrenci ve akademisyenlere de sektörel bilgi, pazar yönelimleri hakkında sürekli ve daimî bilgi akışı sağlayarak üniversitelerin nitelikli insan yetiştirmesine de gönüllü katkı sağlıyoruz.

Deterjan ve kozmetik ürünlerimizi ürettiğimiz iki ayrı yeşil fabrikamızda üretirken de kirletmiyoruz, temiz çevre temiz dünya bilinci ile geri dönüşüme her alanda çok önem veriyoruz. Denizlerimizin temizliği bizim üzerinde durduğumuz hassas konuların başında geliyor, ürünlerimizin kullanımında ortaya çıkan atık sular denizlerimizi kirletmiyor ve kesinlikle müsilaj gibi deniz suyu ve tabanı kirliliklerine yol açmıyor. Tüm ürün içeriklerimiz ‘Biyo-çözünürlük’ temeli ile doğal yaşamı koruyacak şekilde formüle edilmektedir.

Minoris Baby, sağlıklı, temiz içerikli, organik, çevreye duyarlı ürünleri gelecek için, geleceğin sahibi tüm çocuklarımız için üretmeye devam edecektir. Dünyamıza kimyasalların verdiği çevresel zararları en aza indirgeme çabamıza sizleri de davet ediyoruz, herkesi organik dünyamıza bekliyoruz.

%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin tamamen memnun olması için çalışıyoruz ve bunu en maksimum seviyede sağlamayı hedefliyoruz.

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo

Ürününüz sipariş verildiği gün kargoya verilir. Minoris Baby olarak siparişinizin en kısa sürede elinize ulaşması için çalışırız.

Güvenilir Alışveriş
Güvenilir Alışveriş

Yapmış olduğunuz bütün alışverişler Minoris Baby güvencesindedir. Ürününüz ve ödemeniz tamamen teminat altındadır.

Alışveriş Sepetim