Organik Bebek Şampuanı


Minoris ATO+ Saç ve Vücut Şampuanı 400ml
FIRSAT ÜRÜNÜYENİ
Minoris Baby Organik Bebek Saç ve Vücut Şampuanı 200ml
FIRSAT ÜRÜNÜYENİAYNIGÜN KARGO
Minoris Baby Organik Bebek Saç ve Vücut Şampuanı 400ml
FIRSAT ÜRÜNÜYENİAYNIGÜN KARGO

Tüm anne babalar için bebeğinin sağlığı ve bakımı en önemli konuların başında gelir. Her türlü ihtiyacı için alması gereken eşyaları ve malzemeleri uzun uzun araştırırlar, ince eleyip sık dokurlar. Bu eşyaların temiz üretimden geçmesi, zararsız olması en öncelikli şarttır.
Bebek temizlik ve bakım ürünleri de bu doğrultuda en çok araştırılan ürünlerin başında geliyor. Neredeyse her gün kullanılan bebek şampuanı da bu doğrultuda en çok araştırılan ve incelenen ürünlerden biri. Bebeğinin çok hassas olan tenini daha da hassaslaştırmayacak, zarar vermeyecek bir bebek şampuanı kullanmak isteyenler için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar var. Alınacak bebek şampuanı tüm kimyasallardan arındırılmış olmalıdır. Parfüm, sls, paraben, tuz, herhangi bir tür zararlı kimyasal bu şampuanın içinde yer almamalıdır. Tüm bunları da düşününce ebeveynlerin en sık tercihi organik bebek şampuanı oluyor. Sabun içerikli, köpük etkisi veren kimyasallar, bebeklerin ve çocukların ilgisini çekmek için kullanılan renklendirici maddeler de bebek şampuanında asla bulunmaması gerekenlerden. Bu maddeler aşındırıcı özelliklere sahip olduğu için bebeğinizin cildinde ekstra hassasiyet yaratabilir. Organik bebek şampuanlarında bulunmayan, hiçbir bebek şampuanı içerisinde de bulunmaması gereken maddelerden bazıları da alerjenler ve alkol içerikleri. özellikle alkol içeriği yüksek olan türler bilinçsizce kullanıldığında hiç tahmin edemeyeceğiniz cilt sorunlarına neden olabilir. Organik bebek şampuanları bebeğinizin hassas tenine zarar vermeden ve gözlerini yakmadan temizlik vaad ediyor. Saç derisini ve saçlarını ona zarar vermeden temizlerken; banyo sonrası cilt kuruluğu, cilt hassasiyeti, konak ya da kepek gibi sorunlar bırakmıyor. Şampuanlarda göz yakması dünyaya yeni gelmiş bebeğinizin zaten ortama ve çevresine adapte olmasını daha da zorlaştıracaktır. Suya karşı korku gelişmesinin de önüne geçebilir ve banyoyu çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca göz yakmayan organik bebek şampuanları bebeğinizin göz sağlığı için ekstra önemlidir. Tamamen doğal, ek kimyasal maddeler içermeyen organik bebek  şampuanları bebeğinizin sağlığı için mutlaka banyosunda yer vermeniz gereken ürünlerden biri. İçerdiği besleyici özellikteki maddelerle sadece bebeğinizi temizlemiyor aynı zamanda bakımını da destekliyor. Cildinin nem ihtiyacına destek verirken aynı zamanda cilt bariyerini de koruyup güçlendiriyor. Minoris Baby organik şampuan ailesi de bebeğiniz için en doğru tercihlerden biri olacak. Anne ve babaların tercihi organik bebek şampuanımızı incelemeyi ihmal etmeyin.

%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin tamamen memnun olması için çalışıyoruz ve bunu en maksimum seviyede sağlamayı hedefliyoruz.

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo

Ürününüz sipariş verildiği gün kargoya verilir. Minoris Baby olarak siparişinizin en kısa sürede elinize ulaşması için çalışırız.

Güvenilir Alışveriş
Güvenilir Alışveriş

Yapmış olduğunuz bütün alışverişler Minoris Baby güvencesindedir. Ürününüz ve ödemeniz tamamen teminat altındadır.

Alışveriş Sepetim