Organik Çocuk Saç Kremi


Minoris Kids. Kukuli. Organik Saç Kremi. Muz Kokulu
FIRSAT ÜRÜNÜYENİAYNIGÜN KARGO
Minoris Kids Organik Sac Kremi
FIRSAT ÜRÜNÜAYNIGÜN KARGO

Çocuklarınız için banyo; hem temizlik hem de keyifli zaman geçirmek demek. Banyoda suyla oynamak, köpüklerle eğlenmek onlar için en keyifli oyunların başında geliyor olabilir ancak banyo sonrası işler tam tersine dönebilir. Saçları karışmış çocuğunuzu saç taramaya ikna etmek bazen çok zorlaşabiliyor.Saçları yeni uzamış ancak hala hassas olan çocuklarda saç derisi taramaya ve çözmeye karşı hassastır. İnce saçlara sahip çocukların saçları banyo anında tamamen birbirine dolaşır adeta düğümlenir. Tarama da bu nedenlerle çok zorlaşır. Tarama yaparken birbirine girmiş saçlar çekiştirildikçe narin saç kökleri zorlama etkisiyle daha da acır. Bu nedenle birçok anne ve baba bu sırada sorun yaşar. Çocuklar saçlarını taratmak istemez ve bundan kaçar.Düğümlenmiş saçları açmak için birkaç küçük sağlıklı yardımcıdan destek almak bu sorunların tamamen önüne geçecektir. Organik çocuk saç kremi bunun için en doğru seçimdir. Saçlarını yumuşatıp çözülmesini sağlar, kolay tarama imkanı verir. İçeriğindeki doğal özler sayesinde de cildine zarar vermez.
 Minoris Baby organik çocuk saç kremi tam da bu amaçla düşünülmüş ve geliştirilmiş özel formüllü bir üründür. Tüm saç tipleri için kullanılabilir özelliktedir. İçeriği çocuğunuzun saçları için özenle seçilmiş organik ürünlerden oluşmaktadır. Tamamen doğal yollarla elde edilen maddelerle saçı kolay taramaya yardımcı olurken besler.Organik çocuk saç kremi içerisinde shea yağı ve panthenol yani provitamin b5 bulunur. Her iki ürün de cilt ve saç için yumuşatıcı, nemlendirici ve besleyici özelliktedir. Shea yağı içerdiği özler sayesinde karışmış saçı yumuşatır, nemlendirir ve kolay çözmenize yardımcı olur. Panthenol ise yumuşatma ve nemlendirme yanında saçı kökten uca besler. Güçlendirir ve elastikiyetini artırır.Bu saç kremi verdiği nem etkisiyle birlikte çocuklarda çok sık görünen saç kabarması ve elektriklenmeyi de minimuma indirir. Böylelikle çocuğunuzun saçları her zamankinden daha canlı, daha parlak ve daha sağlıklı olacaktır.
Siz de çocuğunuz için her şeyin en doğalı, en sağlıklısını arıyorsanız Minoris Baby organik çocuk saç kremini mutlaka denemelisiniz. Ürünü minorisbaby.com üzerinden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. 
 

%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin tamamen memnun olması için çalışıyoruz ve bunu en maksimum seviyede sağlamayı hedefliyoruz.

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo

Ürününüz sipariş verildiği gün kargoya verilir. Minoris Baby olarak siparişinizin en kısa sürede elinize ulaşması için çalışırız.

Güvenilir Alışveriş
Güvenilir Alışveriş

Yapmış olduğunuz bütün alışverişler Minoris Baby güvencesindedir. Ürününüz ve ödemeniz tamamen teminat altındadır.

Alışveriş Sepetim