Kampanya

kampanya

Minoris Baby Kampanya Detayları

The Land Of Legends Tatili ödüllü Yarışma ve Büyük indirim kampanyamız, 14 Haziran 2019 Saat 00:00 da başlayacak olup 16 Haziran 2019 tarihinde Saat 23.59'da bitecektir.

Kampanya süresinde tek seferde 250 TL ve üzerinde alışveriş yapan müşterilerimize kampanya sonrasında SMS ile yarışma sayfasına yönlendirilecekler ve sorulan sorulara en hızlı cevap veren 1 aile 2 yetişkin 2 çocuk olarak 20-21-22 Eylül 2019 tarihlerinde (3 Gece-4 Gündüz) Antalya- The Land Of Legends Otel'de konaklama kazanacaklardır. Yarışmaya katılan yarışmacılar, yarışma sonrasında iade ve değişim yapılmayacaktır.

Yarışma da Sorulan 10 soruya en hızlı cevap verenler sırası ile;

1. Yarışmacı, ailesi ile birlikte Antalya The Land Of Legends Otelde 2 Yetişkin – 2 Çocuk 3 gece 4 gündüz konaklama kazanacaktır.

2. Yarışmacı, minorisbaby.com’da geçerli toplamda 500 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 10 adet indirim kuponu kazanacaktır.

3. Yarışmacı, minorisbaby.com’da geçerli toplamda 250 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 5 adet indirim kuponu kazanacaktır.

4. Yarışmacı, minorisbaby.com’da geçerli toplamda 125 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 5 adet indirim kuponu kazanacaktır.

5. Yarışmacı, minorisbaby.com’da geçerli toplamda 75 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 3 adet indirim kuponu kazanacaktır.

6.-7.-8.-9.-10. Yarışmacıların her birine minorisbaby.com’da geçerli toplamda 50 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 2 adet indirim kuponu kazanacaktır.

Yarışma sonucunda elde edilen ödüller hiçbir şekilde 3. Kişilere devredilemez, satılamaz ve herhangi bir açık artırmaya tabi tutulamaz.


Kampanya ya dahil olacak olan ürünler;

Minoris Organik Antialerjik Ultimate Konsantre Yüzey Temizleyici

Minoris Baby Doğal Saç ve Vücut Şampuanı

Minoris Baby Organik Antialerjik Bebek Çamaşır Deterjanı 50 Yıkama

Minoris Baby Organik Antialerjik Biberon Emzik Temizleyici 200 Yıkama

Minoris Ebeveyn Organik Antialerjik Çamaşır Deterjanı 50 Yıkama

Minoris Ebeveyn Organik Antialerjik Bulaşık Makinesi Jel Deterjan 70 Yıkama

Kampanya kapsamında verilecek olan siparişlerin kargo teslim süresi 17 Haziran tarihinden itibaren aksi durum bildirilmediği sürece 14-21 gündür. 17 Haziran Salı günü kampanya siparişleri kargo firmasına teslim edilmeye başlanacaktır. Siparişlerin kargoya verildiği andan itibaren her adımı SMS olarak kayıtlı cep telefonu numaranıza iletilecektir.

Kampanya kapsamında verilen siparişlerde kargoda hasar görmediği sürece iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

Kampanya kapsamında satın aldığınız ürün hasarlı ise lütfen kurye ye tutanak tutturunuz. Sonrasında fotoğrafını bizlere destek@minorisbaby.com adresinden gönderdiğiniz takdirde değişim işlemi yapılabilecektir.

Yarışmaya Minoris Organik şirket personeli, iş ortakları ve personelleri ve 1.2. Dereceden akrabaları (yazılım, reklam, tanıtım, tedarik ve sevkiyat) kesinlikle katılım sağlayamaz. Katılımın tespiti durumunda ödüller verilmez. 2019 yılı içerisinde yarışmaya katılmış ve büyük ödül kazanmış olan aileler yarışmaya katılamayacaktır.

Minoris Organik Yarışma ve Kampanya tarihlerinde, önceden bilgi vermeksizin değişim yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Terör, doğal afet, ulusal internet ağında yavaşlama vb. sorunlar yaşanması halinde kampanya ve yarışmayı uzatma ya da erken bitirme hakkına sahiptir.

Yarışma sonuçları 7 Temmuz 2019 tarihinde Sosyal Medya ve www.minorisbaby.com üzerinden duyurulacaktır.

Kampanya ve Yarışma Milli Piyango İdaresi kapsamı dışındadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır