Kampanya

MİNORİS BABY 7. DOĞUM GÜNÜNE ÖZEL, ÖDÜLLÜ YARIŞMA VE BÜYÜK İNDİRİM KAMPANYASI

Kampanyamız, 5 Kasım 2019 Saat 00:00’da başlayacak olup 16 Kasım 2019 tarihinde Saat 23.59'da bitecektir. Kampanya boyunca 300 TL üzeri alışveriş yapan müşterilerimizin katılacağı yarışma ile yüzbinlerce hediyeden birini kazanma fırsatınız olacak. Yarışmaya katılan herkes ödüllerimiz ile buluşacak.

Büyük Ödül: Bilgi yarışmasında derece yapan ilk 3 aile Muğla Fethiye’de 31.05.2020-07.06.2020 tarih aralığında korunaklı özel havuza sahip 4 kişilik villa’da 1 hafta tatil kazanacaktır.

24 aylığa kadar bebekler 4 kişiye dahil değildir. Örn. Ödülü kazandınız ve 1 tane bebeğiniz tatil tarihinde 15 aylık ise tatilinize yakın arkadaşlarınızdan yada ailenizden 2 kişiyi daha davet edebilirsiniz.

Büyük Ödül Villaları aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

https://www.hepsivilla.com/villa-hermes/
https://www.hepsivilla.com/villa-sirena/
https://www.hepsivilla.com/villa-erik

Kampanya ya dahil olacak olan ürünler;

Yeni Minoris Leke Çıkarıcı Sprey 500ml

Yeni Minoris Blue Bulaşık Makinesi jel Deterjan Ultra Konsantre 60 Yıkama

Yeni Minoris Baby Organik Antialerjik Yüzey Temizleme Mendili 20’li Paket

Yeni Minoris Baby Yenidoğan Köpük Şampuan 300 ml

Yeni Minoris Baby Köpük El Sabunu 500 ml

Yeni Minoris Baby Doğal Saç ve Vücut Şampuanı 400ml

Minoris Baby Organik Antialerjik Bebek Çamaşır Deterjanı Ultimate Konsantre 50 Yıkama

Minoris Baby Organik Antialerjik Biberon Emzik Temizleyici Ultimate Konsantre 200 Yıkama

Minoris Organik Antialerjik Ultimate Konsantre Yüzey Temizleyici 100 kullanım

Minoris Ebeveyn Organik Antialerjik Çamaşır Deterjanı Ultimate Konsantre 50 Yıkama

Minoris Ebeveyn Organik Antialerjik Bulaşık Makinesi Jel Deterjan Ultimate Konsantre 70 Yıkama

Kampanya kapsamında verilecek olan siparişlerin kargo teslim süresi 12 Kasım tarihinden itibaren aksi durum bildirilmediği sürece 14-21 gündür. 12 Kasım Salı günü kampanya siparişleri kargo firmasına teslim edilmeye başlanacaktır. Kargo adımlarının tamamı (takip no, teslim edileceği zaman vs.) sisteme kayıtlı cep telefonunuza SMS olarak iletilecektir.

Yarışmaya Minoris Organik şirket personeli, iş ortakları ve personelleri ve 1.2. Dereceden akrabaları (yazılım, reklam, tanıtım, tedarik ve sevkiyat) kesinlikle katılım sağlayamaz. Katılımın tespiti durumunda ödüller verilmez.

Kampanya süresinde tek seferde 300 TL ve üzerinde alışveriş yapan müşterilerimize ödeme onayı sonrasında 48 saat içerisinde SMS ile sistemde kayıtlı cep telefonlarına gönderilecek tek kullanımlık yarışma linki ile girdikleri sayfada sorulan sorulara en hızlı cevap veren 3 aile Muğla Fethiye’de 31.05.2020-07.06.2020 tarih aralığında korunaklı özel havuza sahip 4 kişilik villa’da 1 hafta tatil kazanacaktır. Yarışmaya katılan yarışmacılar, yarışma sonrasında iade ve değişim yapılmayacaktır.

Yarışma da Sorulan 10 soruya en hızlı cevap verenler sırası ile;

İlk 3 Yarışmacı, ailesi ile birlikte Muğla Fethiye’de 31.05.2020-07.06.2020 tarih aralığında korunaklı özel havuza sahip 4 kişilik villa’da 1 hafta tatil kazanacaktır.

4. Yarışmacı, minorisbaby.com’da geçerli toplamda 1000 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 10 adet indirim kuponu kazanacaktır.

5. Yarışmacı, minorisbaby.com’da geçerli toplamda 500 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 5 adet indirim kuponu kazanacaktır.

6. Yarışmacı, minorisbaby.com’da geçerli toplamda 250 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 5 adet indirim kuponu kazanacaktır.

7. Yarışmacı, minorisbaby.com’da geçerli toplamda 125 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 3 adet indirim kuponu kazanacaktır.

8.-9.-10.-11.-12.-13.-14.-15. Yarışmacıların her birine minorisbaby.com’da geçerli toplamda 80 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 2 adet indirim kuponu kazanacaktır. Diğer tüm katılımcılar ise minorisbaby.com’da geçerli toplamda 20 TL değerinde kampanya dışı alışverişlerinde kullanmak üzere 1 adet indirim kuponu kazanacaktır.

Not: Hediye kuponlar en az kendi değerinin 30 TL üzeri alışverişlerde aktif olacaktır.

Yarışma sonuçları 15 Aralık 2019 Tarihinde web sitemiz www.minorisbaby.com ve sosyal medya hesaplarımız instagram: @minorisbaby Facebook.com/minorisbaby üzerinden duyurulacaktır. Kazanan ailelere ödülleri olan villa rezervasyon onay formları e posta yolu ile, hediye çeki kazananların hediye çekleri kayıtlı cep telefonu numarasına SMS yolu ile 1 hafta içerisinde iletilecektir.

Yarışma sonucunda elde edilen ödüller hiçbir şekilde 3. Kişilere devredilemez, satılamaz ve herhangi bir açık artırmaya tabi tutulamaz. Tespiti halinde sipariş iptal edilir ve ödenmiş ücret sahibine iade edilir. 2019 yılı içerisinde yarışmalarımızdan büyük ödül kazanmış aileler yarışmaya katılamaz. Tespiti halinde diskalifiye edilir.

Kampanya kapsamında verilen siparişlerde kargoda hasar görmediği sürece iade ve değişim işlemi yapılamamaktadır.

Kampanya kapsamında satın aldığınız ürün hasarlı ise lütfen kurye ye tutanak tutturunuz. Sonrasında fotoğrafını bizlere WhatsApp destek hattımızdan gönderdiğiniz takdirde değişim işlemi yapılabilecektir.

Minoris Organik Yarışma ve Kampanya tarihlerinde, önceden bilgi vermeksizin değişim yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar. Terör, doğal afet, ulusal internet ağında yavaşlama vb. sorunlar yaşanması halinde kampanya ve yarışmayı uzatma yada erken bitirme hakkına sahiptir.

Yarışma Milli Piyango İdaresi kapsamı dışındadır.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır