Minoris Organik Ebeveyn Deterjanı


84.90 TL

72.90 TL

yerliurun
En geç 27 Ocak, 2020 Pazartesi günü kargoda.
memnuniyet garantisi

Sls, Sles, Fosfat, Optik Ağartıcı, Sentetik Parfüm, Boya, Paraben ve Petrokimya

türevi hiçbir hammadde içermez.

 

Ürün Özellikleri

 

Türkiye’nin İlk ve tek %100 Yerli, Bor içeren, Organik, Antialerjik Sıvı Deterjanı

MİNORİS EBEVEYN atık sulara zarar vermediği gibi suların geri dönüşe bilirliğini %98 oranında

desteklemektedir. İçeriğinde Günlük hayatta kullandığımız Karbonat, Limon tuzu, Şeker, Zeytinyağı,

Hindistan Cevizi Yağı gibi materyaller kullanıldığından tamamen organik, zararsız ve doğal bir üründür.

Parfüm içermez ve yıkama esnasında yumuşatıcı kullanmadan çamaşırlarınızı yumuşacık yapar. Ürün

içeriği patentli olduğu için ambalaj üzerine insanların anlamadığı anyonik katyonik vs. gibi ifadeler değil içerikte ne olduğu açıkça yazılmıştır.  İçeriğindeki Zeolit mineralleri sayesinde gün içerisinde

kıyafetlerinizin üzerine tutunan havada ki ağır metalleri ve diğer zararlıları nötralize eder. 8 KG Toz

deterjan ile eşdeğer temizlik kapasitesine sahip tek Ultimate Konsantre sıvı deterjandır.

Selçuk Üniversitesi ve Necmettin Erbakan Konya Üniversitesi iş birliği ve denetimi ile Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Yüksek

Teknoloji Kullanılarak Üretilmiştir.

Minoris Ebeveyn Organik Antialerjik Çamaşır Deterjanı antialerjiktir.

Çamaşırlarınızın üzerinde hiçbir şekilde kalıntı bırakmaz.

Nötr pH değeri ile hassas ciltler için idealdir.

Çamaşırları hassasça temizler ve kolayca durulanır.

Doğal yumuşatıcı içerdiğinden ilave yumuşatıcı kullanımı gerektirmez, çamaşırları yumuşacık yapar.

Bitkilerden elde edilen aktif bileşenlerden üretilmiştir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Tüm yıkama ısı derecelerinde etkilidir. Nötr pH’a sahiptir.

Yenilebilir hammaddeler den üretilmiştir

Ultimate konsantredir, aile bütçenize özen gösterir.

Doğada çözünür.

Petrokimyasal, Sentetik parfüm ve Boya içermez.

Optik ağartıcı, Enzim ve Fosfat içermez.

Sls, Sles, Paraben içermez.

Ürün İçeriği (Karbonat, Limon Tuzu, Zeytinyağı gibi günlük hayatta sıkça kullandığımız ürünlerden oluşur) formülasyonu patentlidir.

Zararlı ve Toksik Kimyasal Madde İçermez

İçeriğinde ki doğal Zeolit mineralleri sayesinde gün içerisinde kıyafetlerimize tutunan ağır metallerin nötralize edilerek kıyafetinizden uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Hayvanlar Üzerinde Test Edilmemiştir.

Kokusuz ve Parfümsüzdür

Tüketici Danışma Hattı: 0850 885 222 5

%100 Geri Dönüşebilen Ekolojik Ambalaja sahiptir. Ambalaj Üzerinde yalnızca 7 Gr. Plastik Kullanılmıştır.

Ambalaj Kapağındaki Özel Güvenlik Kilidi Sayesinde Sizden Önce Hiç Kimsenin Ambalajı Açmadığından Emin Olabilirsiniz

Minoris Ebeveyn Organik, Antialerjik, Bor içerikli Çamaşır Deterjanı ürün içeriğinin %77,95 oranında organik olduğu uluslararası akredite laboratuvarlarında onaylanmıştır. Kalan %22,05’lik oran ise Bor Minerali, Karbonat, Limontuzu ve hazır gıdalarda kullanılan sitrat tuzundan oluşmaktadır.

Doğa dostu %100 geri dönüşebilen Karton içerisinde aseptik torba ambalaj;

Mikroplardan arındırılmış özel tasarım torba, Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığından onaylı gıda maddelerinin korunabileceği ve satış ve sevkiyatının yapılabileceğine dair uluslararası onaylıdır. Ambalajın yalnızca kapak kısmında olmak üzere 7 gr plastik kullanılmıştır.

Minoris Ebeveyn ’in temizleme gücü zor, inatçı ve kurumuş lekelerde bile yüksek etkinliği uzmanlar tarafından gözlemlenmiş ve onay verilmiştir. Bu lekelerden bazıları pekmez, vişne suyu, kakaolu ve meyveli dondurma çeşitleri, çamur, süt, çamur, çikolata, çay, kahve, nar suyu gibi zor lekelerdir.

1 litre ürün ile 50 yıkama yapabilirsiniz. İleri teknoloji ile üretildiği için aile bütçenize özen gösterir. Ultimatekonsantre’dir.

Minoris Ebeveyn Organik Çamaşır Deterjanı Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Gıda Tarım Üniversitesi ve BOREN (Ulusal Bor Araştırmaları Enstitüsü) ile birlikte geliştirilmeye devam ettiğimiz “Türkiye’nin bor içeren ilk yerli organik temizlik ürünleri” projemizin 4. ürünü olarak piyasaya arz edilmiştir.

Ürünümüz Yeditepe Üniversitesi akredite laboratuvarlarında alerji, bakterisit olduğu ve hassas ciltler için dermatolojik olarak test edilmiş, onaylanmıştır. Ürün pH değeri 7,88 yani Nötr dür. Bu sayede çamaşırlarınızı yıpratmadan hassasça ve kalıntı bırakmadan temizler.

Minoris Ebeveyn Atık sulardaki bakteriyolojik yaşamı da destekler. Atık suların geri dönüşe bilirliğini %98 oranında desteklemektedir. Doğa Dostu üründür.

İçeriğinde günlük hayatta tükettiğimiz Zeytinyağı, Ayçiçek yağı, Karbonat, Limon Tuzu gibi hazır gıdalarda ve evde günlük yaşantımızda kullandığımız hammaddeler kullanılmıştır.

Kokusuz bir üründür. (Çamaşır deterjanındaki koku yalnızca tüketici algısını güzelleştirmek için kullanılmaktadır ve koku partikülleri zaten makinenizde durulama suyu ile birlikte atılmaktadır.) İçeriğindeki doğal yumuşatıcılar sayesinde yumuşatıcı kullanmadan çamaşırlarınızı yumuşacık yapar. Ve kapalı ortamda eğer çamaşırlarınızı kurutuyorsanız ortam kokusunun ürünü kullanmaya başladığınız günden itibaren yok olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Ürün içeriği patentli olduğu için ambalaj üzerine anlaşılmayan ifadeler yerine içeriğinde ne olduğu tam ve açık olarak yazılmıştır.

Neden Bor? Bor bilindiği üzere lekeler üzerinde oldukça etkili bir etkendir ve çamaşır dokusuna zarar vermeden direkt lekeler üzerinde çalışan önemli bir temizlik ajanıdır. Bunun yanı sıra Bor’un bilinen günlük hayatta karşılaştığımız ve karşılaşabileceğimiz bakteri suçları üzerinde %70 oranında bakterisit etki gösterdiği Türk ve Amerikalı bilim adamları tarafından keşfedilmiştir. Kısaca Bor iyi bir dezenfektandır.

Anti Alerjiktir ve Hassas Ciltler için idealdir. Yine Uluslararası akredite laboratuvarlarında yapılan testlere göre 26 tane alerjen ve “Patc” (direk ten ile 48 saat temas ettiğinde alerjik reaksiyon ölçümü) testlerinden başarı ile geçmiş bir üründür.

Ürün Miktarı: 1000ml

Bu ürün Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Minoris Organik Kimya Ar-Ge, Uygulama ve Pilot Üretim Tesislerinde Endüstri 4.0 Normlarında Üretilmektedir.

orta banner
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece PTT kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı ile bebek kıyafetlerini yıkasak bir problem olur mu?

Minoris Baby Organik Bebek Çamaşır Deterjanı bebek kıyafetlerinde oluşabilecek lekelere özel olarak geliştirilmiştir. Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı ise ebeveyn kıyafetlerinde oluşabilecek lekeler için geliştirilmiştir. Aynı ürün ile her iki çamaşırı da yıkamanız halinde bebek çamaşırlarınızda performans düşüklüğü gözlemlemeniz mümkündür.

Neden Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı kullanmalıyım?

Özellikle laktasyon döneminde göğüs süt kanalları dışa süt çıkaran bir kanal olduğu gibi terleme gibi durumlarda dışarıdaki ter ve terinize bulaşmış olan kimyasalları içerisine aldığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Emzirme atleti, iç çamaşırlarınız ve bebeğe temas ettiğiniz tüm çamaşırları Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı ile yıkamanız halinde kalıntıdan uzak güvenli ve içiniz rahat bir şekilde bebeğinizi emzirebilirsiniz. Bir başka konu ise bebeklerin diş çıkarma evrelerinde anne babaların omuzlarını ya da kollarını ısırarak dişlerini kaşımaları, bu sırada kullandığınız kimyasal deterjanların içerisinde kumaş dokusunu film gibi kaplayan leke tutmamasını sağlayan kimyasal ile bire bir temas ediyor olmasının önüne geçilmesi gerekmektedir. Bebeğinize anne baba dışında başkaları da sürekli olarak temas ediyor ise (bakıcı, babaanne, anneanne gibi) onlarında kıyafetlerinin Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı ile yıkanması önemlidir.

Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı neden Zeolit içerir?

Zeolit, bor madenlerimiz kadar olmasa da bir başka milli madenimizdir. İnternette basit bir arama ile ulaşabileceğiniz onlarca üstün özelliğinin yanı sıra Anti-kanser özelliğine sahip dünya üzerindeki nadir minerallerden biridir. Zeolit’in Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı içerisinde ki kullanım nedenleri başlıca, atık suların kolay geridönüşebilirliğini maksimize etmek, çamaşır dokusuna bulaşan parfüm deodorant gibi maddeleri ve gün boyu üzerimizde bulunan hava nedeni ile oluşmuş mikro metaller ve zehirli gazların etkilerini tamamen ortadan kaldırmaktır.

Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı ile kaç yıkama yapabilirim?

Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı Ultimate Konsantre bir üründür. 8 kg çamaşır makinesi ile 50 yıkamaya kadar kullanabilirsiniz. Ortalama olarak 8kg klasik toz deterjana eşdeğer kullanım adedine sahiptir. Ayrıca yumaşıtıcı kullanmanıza gerek bırakmadığı için aile bütçeniz için kimyasal deterjanlardan dahi ekonomik bir temizlik çözümüdür.

Laktasyon döneminde değilim Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı kullanmasam risk varmı?

Yapılan binlerce klinik ve bilimsel çalışma sıradan market deterjanlarının içeriğindeki SLS, SLES gibi kimyasalların astım ve alerji rahatsızlıklarından akciğer kanserine kadar birçok günümüz rahatsızlığının sebebi olduğunu anlatmaktadır. Bu nedenle sağlığınız için Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanını kullanmanız önerilmektedir.

Minoris Organik Ebeveyn Çamaşır Deterjanı kokusu nasıl?

Parfümler ve koku vericiler bebekler için ne kadar zararlı ise yetişkinler için de bir o kadar zararlıdır. 4-5 yaşına kadar parfüm kullandığınızda çocuğunuz ile doğrudan temas ettirmemeniz bilim insanları tarafından önerilmektedir. Bu nedenlerden dolayı Parfüm içermemektedir.

Zor lekeleri nasıl çıkarabilirim?

Minoris Organik Deterjanlarımızda zor lekeler için ayrıca kimyasal kullanmanıza gerek yoktur. Lekeli bölgeye lekenin büyüklüğüne göre mercimek ya da nohut tanesi kadar ürün uygulayıp makinenize 1 ölçek ürün koyduğunuzda lekeler üzerinde maksimum performans elde edebilirsiniz.

Neden yumuşatıcı önermiyorsunuz?

Bebeklerin ve çocukların kokulu sabunlar, parfüm, deodorant, kokulu diş macunu gibi ürünler kullanması bebeklikte ya da ileride karşılaşılabilecek alerjik reaksiyonları tetiklediği ve vücutta alerjiye bir açık kapı bıraktığı son yapılan bilimsel çalışmalar ile ispatlanmış ve tüm dünyada koku/parfüm içeren bebek ürünlerine yasaklamalar getirilmeye başlanmıştır. Ayrıca Minoris organik deterjanları içeriğinde yumuşatıcı görevi gören doğal gliserin bulunduğu için çamaşırlarınızı yumuşacık yapar.

50 yıkama hangi tip makineye göre?

Minoris Organik Deterjan ürünlerindeki 50 yıkama 8 kg çamaşır makinelerine göre optimize edilmiştir. Çamaşır makinenizin kapasitesi daha düşük ise yine aynı miktarda su kullandığı için 1 ölçek kullanmalısınız.

Gerçekten 50 yıkama yapanlar var mı?

Sizler de kullandığınız zaman gözlemleyeceğiniz üzre en az 3 ay boyunca tekrar ürün sipariş etmediğinizi fark edeceksiniz.

Ürünlerin son kullanma tarihi nedir?

Organik temizlik ürünlerimizin tamamı emniyet kilidi açılmadığı sürece 5 yıl raf ömrüne sahiptir. Emniyet kilidi açılıktan sonra 4 ay içerisinde tüketmeniz gerekmektedir.

Neden karton ambalaj?

Organik olan ürünümüzü güneş ışığından uzakta tutabileceğimiz ve raf ömrünü koruyucu maddeler kullanmadan yeterince uzun tutabileceğimiz en çevreci ve en verimli ambalaj sistemi bu şekildedir. Ambalaj Ar-Ge birimimiz tarafından da bildirildiği üzere bilimsel olarak kanıtlanmış %100 geri dönüşüme sahip tek ambalaja sahip temizlik ürünleriyiz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır