Minoris Baby Organik Yüzey Temizleme Mendili Tek Paketli 20 Adet


39.90 TL

29.90 TL

yerliurun
En geç 24 Ocak, 2020 Cuma günü kargoda.
memnuniyet garantisi

Tek Tek paketlenmiş 20 Adet Temizlik solüsyonu Emdirilmiş Mendil.

Minoris Baby Organik Yüzey Temizleme Mendili, Bor ve Organik bileşenlerin bir arada kullanıldığı yeni nesil ileri teknoloji ile üretilmiş Türkiye’nin ilk ve tek Mendil şeklinde Antialerjik Yüzey Temizleyicisidir.

Restoran mama sandalyeleri başta olmak üzere ortak kullanım alanlarında bebeğinizin temas edeceği yüzeyleri kolay ve hızlıca temizlemenize yardımcı olur.

Bebekli aileler için özel olarak uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda üretilmiştir.

Parfüm içermeyen formülü sayesinde temizlik sırasında ve sonrasında bebeğinizin ve sizin sağlığınızı parfümlerin olumsuz etkilerinden korur. Ahşap, Fayans, Granit, Mermer, Porselen, Plastik ve diğer tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Yüzeyler üzerinde kalıntı bırakmaz kolayca temizlik sağlar. Ürün içeriği organik materyallerden oluştuğu için ürün rengi farklılık gösterebilir. Saklama koşullarına uyulduğu takdirde son kullanma tarihi, imal tarihinden itibaren 5 yıldır. Nötr pH değeri sayesinde yüzeylerinizi çizmeden hassasça temizler. Bio parçalanabilir hammaddeler kullanılarak üretilmiştir. Aile bütçenize dosttur. İçerik ve ambalaj patentlidir.

Ürün Özellikleri:

Minoris Baby Organik Yüzey Temizleme Mendili içeriğindeki bor mineralleri sayesinde yüzeylerinizi kalıntı bırakmadan hassasça temizler.

İçeriğinde sert mineraller bulunmadığından yüzeylerinizi çizmez.

Sülfat ve ağır kimyasallar içermediğinden yüzey temizliği sonrası oluşan buharlaşma sırasında rahatsız etmez.

Parfüm içermediği için bebeğinizin bulunduğu ortamda güvenle kullanabilirsiniz.

Parke, PVC, Mermer, Fayans, Cam, Plastik, Ahşap, Alüminyum tüm yüzeylerde güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Mendili Açınız. Yüzeyi siliniz ve kurumaya bırakınız.

Sülfat (SLS, SLES, MLES), FOSFAT, OPTİK AĞARTICI, SENTETİK PARFÜM, BOYA ve PARABEN İçermez.

Ürün Miktarı: Tek Tek paketlenmiş 20 Adet Yüzey Temizleme Mendili

Bu ürün Innopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde Minoris Organik Kimya Ar-Ge, Uygulama ve Pilot Üretim Tesislerinde Endüstri 4.0

Normlarında Üretilmektedir.

orta banner
Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünlerin ambalajları bozulmamış ve faturasının olması gerekmektedir.

Kusurlu ürünlerde kargo bedeli tarafımıza aittir, aksi durumda kargo ücreti alıcıya aittir. Geri gönderimlerde sadece PTT kargoyu kullanınız aksi durumda gelen kargolar iade departmanımız tarafından kabul edilmeyecektir.

İadesi kabul edilen ürün/ürünlerde para iadesi aynı günde işlem yapılan kart hesabına yapılmaktadır, (geri iadeler bankanızın onay süresine göre farklılık gösterebilir)

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır