Organik Bulaşık Deterjani


Gün içerisinde hem biz hem de çocuklarımız defalarca bir şeyler yiyip içiyoruz. Kahvaltılar, atıştırmalıklar, akşam yemekleri… Tüm yiyeceklerimizi özel seçiyoruz. Organik olmasına, kimyasallarla korumaya alınmış olmamasına dikkat ediyoruz. Bunun için belki onlarca market geziyoruz ve listemizi tamamlıyoruz. Ancak bunları yaparken yiyeceklerimizi koyduğumuz, sakladığımız ya da pişirdiğimiz eşyaların temizliğine yeterince özen gösteriyor muyuz?
Standart bulaşık deterjanları temizlik işini ağır kimyasallarla yapar. Yoğun oranda kimyasal içeriğe sahip oldukları için uzun süre durulama işlemi yapsanız da bu yeterli olmayabilir. Tabaklarda, bardaklarda ya da tencerelerde kalacak kimyasallar yiyeceklerle birlikte önce midemize oradan da vücudumuza geçebilir. Bu da bize çeşitli hastalıkların yolunu açacaktır. Tüm bunları yaşamamak adına bulaşık deterjanlarında seçici davranmanız gerekir.Organik bulaşık deterjanları size aradığınız sade temizliği verecektir. İçerik bakımından oldukça sadedir. Ağır temizleyici kimyasallar barındırmaz. Bunun yerine temizliği yapacak tüm ürünler doğadan seçilmiş ve özel ar-ge laboratuvarlarında geliştirilmiştir. İçeriğinde parfüm bulundurulmaz. Bu sayede yüksek ısıyla birleştiğinde nefes yoluyla da herhangi bir kimyasala maruz kalmazsınız.
Minoris Baby organik bulaşık deterjanı da bu özelliklerle geliştirilmiş bir temizleme ürünüdür. İçeriğinde kullanılan her ürün sertifikalıdır. Organik özlerle elde edilmiştir, geliştirilmesi sırasında herhangi bir hayvana zarar verilmemiştir. Ayrıca vegan içeriklidir. Bu konuda hassas olan ebeveynlerin ilk tercihleri arasındadır.Ph dengesine dikkat edilmiştir, sağlığınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına nötrlenmiştir. Geri dönüştürülebilir malzemelerle zenginleştirilerek elde edilmiştir. İçeriğinde zengin bor mineralleri barındırır. Bulaşıklarınızı hatta bebeğinizin biberonları ve oyuncakları dahil her şeyi rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bu mineraller eşyaların üzerinde herhangi bir kalıntı bırakmaz. Yiyecekler yoluyla vücudumuza zararlı kimyasal girişini engeller.Koku pek çoğumuz için hassastır, bu nedenle hiçbir koku esansı ya da parfüm kullanılmamıştır. Ayrıca konsantre bir üründür. Az miktarda deterjanla çok sayıda bulaşık temizliği yapabilirsiniz. Bu sayede aile bütçesini de yormaz.Minoris Baby organik bulaşık deterjanını minorisbaby.com üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz. İçerik listelerini gözden geçirip, tüm sertifikalarımıza ulaşabilirsiniz. Güvenli e-ticaret alt yapısı kullanıldığı için içinizde herhangi bir şüphe olmadan rahatlıkla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 
 

%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin tamamen memnun olması için çalışıyoruz ve bunu en maksimum seviyede sağlamayı hedefliyoruz.

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo

Ürününüz sipariş verildiği gün kargoya verilir. Minoris Baby olarak siparişinizin en kısa sürede elinize ulaşması için çalışırız.

Güvenilir Alışveriş
Güvenilir Alışveriş

Yapmış olduğunuz bütün alışverişler Minoris Baby güvencesindedir. Ürününüz ve ödemeniz tamamen teminat altındadır.

Alışveriş Sepetim