Minoris MOM Organik Antialerjik Hamile ve Emziren Anne Deterjanı
FIRSAT ÜRÜNÜAYNIGÜN KARGO

Anne baba olduktan sonra herkes her şey üzerinde daha da detaylı düşünmeye başlar. Çocuklarımızı zararlı her şeyden koruma isteği bizi bu şekilde detaycı olmaya iter. Yiyeceklerde hep organik, kimyasala maruz kalmayanları tercih ederiz. Oynayacağı oyuncaklarını yine herhangi bir şekilde ona zarar vermeyecek, kendini geliştirmesine yardımcı olacak türden seçeriz. Temizlik aşamasına geldiğimizde de aynı şekilde tüm kimyasallardan uzak, saf, zararsız maddeler barındıranları seçmeye çalışırız.Kıyafetlerin bile dokunduğu kumaşı, boyandığı boyasını organik seçmeye çalışırken temizlik deterjanını standart ürünler arasından tercih etmek hiç de doğru olmaz. Çocukların hassas cildi düşünülere üretilen deterjanlar kullanmak gereklidir. Tüm ailenizde kullanabileceğiniz bu deterjanlar doğal yollarla elde edilmiş maddeler içerir.
Minoris Baby organik ebeveyn deterjanı da hassas ciltler düşünülerek üretilmiş bir deterjandır. %100 yerli üretimdir. Bor içerir, organiktir ve antialerjeniktir. Geri dönüşebilir yapıdadır. İçeriğinde günlük hayatta da kullanmayı tercih ettiğimiz saf içerikler barındırır. Limon tuzu, karbonat, şeker, zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı gibi hep ulaşabildiğimiz hammaddeler bulunur. Zararlı alkol ya da parfüm içermez. Organik ebeveyn deterjanı; suyla kolayca çözündüğü için temizlik sonrasında çamaşırlarınızda kalıntı bırakmaz. Bu da cilde temas halinde olan kıyafetten herhangi bir maddeye maruz kalmayacağınız anlamına gelir. Nötr ph değeri ile üretilmiştir, bu sayede en hassas ciltlerin bile kullanımına uygundur. Herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz. Dermatolojik olarak test edilmiştir.Minoris Baby organik ebeveyn deterjanları herhangi bir ısı derecesinde su ile kullanılabilir. Tüm ısı derecelerinde üstün temizlik sağlar. Arzu ettiğiniz temizliğe yüksek derecelerdeki sıcak suyu kullanmanız gerekmez.İçeriğinde kullanılan maddeler doğal yumuşatıcı etkisi vermektedir. Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı gibi maddeler kumaşlarınızı arındırırken yumuşatıcı görevi görür. İçerisinde herhangi bir parfüm özü ya da parfüm görevi gören kimyasallar barındırmadığından kokusuzdur. Bu da koku hassasiyeti olan kişiler için idealdir.Minoris Baby organik ebeveyn deterjanlarını miniorisbaby.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Tüm aileniz için güvenle kullanabileceğiniz bu ürünü piyasadaki eşdeğer tüm ürünlerden daha iyi fiyata bulabileceğinizi unutmayın. Hem konsantre olması, hem de erişilebilir fiyatta olmasıyla tam bir fiyat/performans ürünüdür. 
 

%100 Müşteri Memnuniyeti
%100 Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin tamamen memnun olması için çalışıyoruz ve bunu en maksimum seviyede sağlamayı hedefliyoruz.

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo

Ürününüz sipariş verildiği gün kargoya verilir. Minoris Baby olarak siparişinizin en kısa sürede elinize ulaşması için çalışırız.

Güvenilir Alışveriş
Güvenilir Alışveriş

Yapmış olduğunuz bütün alışverişler Minoris Baby güvencesindedir. Ürününüz ve ödemeniz tamamen teminat altındadır.

Alışveriş Sepetim